Про нас

ТОВ «ЮНІТОН»,  засноване у 1995 році, є лідером українського ринку нержавіючих сталей. У нас багаторічні зв’язки з виробниками з усього світу, ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент металопрокату за найбільш конкурентними цінами.

 

Прагнення найкращого – наша визначальна риса. Ми підшукуємо для наших клієнтів найякісніший металопрокат, відстежуємо його якість, умови пакування і транспортування з  виробництва і до прибуття товару на склад покупця. Ми тримаємо постійний зв’язок із клієнтом  впродовж  всього терміну виконання замовлення, забезпечуємо  товар усією супровідною  документацією. Наші склади у трьох регіонах України забезпечені сучасним обладнанням для навантаження металопрокату на будь-який вид  транспорту, а якщо вам знадобиться – організуємо доставку до дверей.

 

За останні десятиліття нержавіюча сталь завдяки своїм властивостям, серед  яких міцність, необмежена кількість варіантів обробки, опірність до корозії та естетичний вигляд,  стала популярним матеріалом у машинобудуванні, ресторанному бізнесі, архітектурі та дизайні, енергетиці. Ми впевнені, що ви оціните усі її переваги, та не захочете використовувати інший матеріал.